2013-09-20V Seminarium Informacyjne » Zapraszamy na kolejne Seminarium Informacyjne. Firma pm2pm sp. z o.o. organizuje w dniu 28.11.201...2013-09-09IV Edycja Szkoleniowa Projektu  » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że IV Edycja Szkoleniowa Projektu "Naukowiec Jutra" ...2013-09-04Dokładna lokalizacja zajęć szkoleniowych w Częstochowie » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że zajęcia w ramach III Edycji Szkoleniowej w Czę...2013-09-04Rekrutacja do kolejnej edycji już ruszyła »  Szanowni Państwo Pragniemy poinformować, iż rekrutacja do kolejnej edycji jest już ro...2013-09-03Brak wolnych miejsca na seminarium »    Szanowni Państwo własnie zostało zajęte ostanie wolne miejsca na nasze seminar...2013-09-02Lista rankingowa III Edycja Szkoleniowa »Szanowni Państwo, publikujemy Listę Rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w III Edycji...
  2013-09-20

V Seminarium Informacyjne

Oko kompetencji

Zapraszamy na kolejne Seminarium Informacyjne.

Firma pm2pm sp. z o.o. organizuje w dniu 28.11.2013r. (czwartek) kolejne Seminarium Informacyjne w ramach realizowanego Projektu „Naukowiec Jutra”.

Tym razem będziemy szukać wspólnie z Państwem odpowiedzi na pytanie:

"Dlaczego warto zarządzać projektami?"

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny.

Szczególnie serdecznie zapraszamy do udziału:

-             osoby kierujące projektami (Project Managerów)

-             członków zespołów projektowych

-             osoby zainteresowane tematyką zarządzaniem projektami

Dokładne informacje na temat miejsca Seminarium oraz sposobu zapisania się na niego znajdą Państwa w zakładce: SEMINARIUM- TERMINY.