2015-02-26Naukowiec Jutra- Podsumowanie projektu »Projekt: Naukowiec Jutra Termin realizacji projektu: VI 2012-VI 2014 Osoby odpowiedzialne: Dorota ...2014-06-17VIII Seminarium, Kraków- Skuteczność projektów naukowo-badawczych, 24.06.2014 Kraków »Skuteczność projektów naukowo-badawczych Firma szkoleniowa pm2pm zaprasza Pracowników...2014-06-16Spotkanie networkingowe 24.06.2014 Kraków »pm2pm zaprasza na spotkanie networkingowe KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WDROŻEŃ REZULTATÓW BADAŃ w ram...2014-05-27Wyniki egzaminu próbnego IPMA - IV edycja »Wyniki próbnego egzaminu IPMA, poziom D przeprowadzonego w dniu 23 maja 2014 dla uczestników IV Ed...2014-04-23Skuteczność projektów naukowo-badawczych- Seminarium w Krakowie »pm2pm zaprasza na Seminarium Projektu  „Naukowiec Jutra”„Skuteczność projektów naukow...2014-02-04„Zarządzanie Projektami wyzwaniem Naukowca Jutra" VI seminarium Projektu "Naukowiec Jutra" »VI SEMINARIUM INFORMACYJNE PROJEKTU „NAUKOWIEC JUTRA” pm2pm zaprasza na Seminarium Projektu ...
  2014-02-04

VI SEMINARIUM INFORMACYJNE PROJEKTU „NAUKOWIEC JUTRA”

pm2pm zaprasza na Seminarium

Projektu „Naukowiec Jutra"

„Zarządzanie Projektami wyzwaniem Naukowca Jutra"

w dniu 7 lutego 2014r.

Program Seminarium

9.30 – 10.00         Rejestracja uczestników

10.00                   Otwarcie Seminarium

10.00 – 11.30       Projekty a zarządzanie projektami

• Zespół projektowy kluczem sukcesu projektu
  • Rola Kierownika projektu na różnych etapach realizacji projektu

–  Dorota Budzińska-Wiska, Kierownik projektu NJ, Konsultant, Trener

11.30 – 13.00      „Naukowiec Jutra"- szansa dla pracowników uczelni wyższych w Polsce

– Anna Prusak, Certyfikowany Project Manager IPMA, poziom D.

Dorota Budzińska-Wiska – Kierownik projektu Naukowiec Jutra, konsultant w zakresie prowadzenia biznesu oraz warsztatów strategicznych w organizacjach B2B, B2C. Autor oraz trener licznych szkoleń́ z zakresu zarzadzania projektami dla organizacji m.in. Siemens, Flexlink, Urząd Miasta w Rzeszowie, Uniwersytet w Opolu, Częstochowie, Viessmann, Electrolux, A1Europe i innych. Od 2011 roku współpracuje z Malik Management ze Szwajcarii w zakresie prowadzenia warsztatów strategicznych w oparciu o model SuperSyntegration®. W 2012 roku Dyrektor Konkursu oraz Kierownik projektu Laury Magellana. Konsultant w zakresie wdrożeń́ portfela projektów dla SEMAHEAD (Grupa Interia) oraz Stowarzyszenia Wiosna. Autor publikacji na temat zarzadzania projektami. Posiada certyfikaty Project Management Prince2Foundation (P2F) oraz Managing Successful Programmes (MSP).

Miejsce:  Politechnika Rzeszowska, Al. Powstańców Warszawy 12, bud. V pok. V16, piętro 1

Zgłoszenie będą przyjmowane na podstawie wypełnionego formularza, który jest do pobrania na stronie:

Zgłoszenia przyjmowane są również przed rozpoczęciem seminarium do godziny 10:00.